LUXdesign OPY

Toimiala: Markkinointi & mainonta

luxdesign@projects.tamk.fi

 

LEDitShine OPY

Toimiala: Sisustus & remontointi

leditshine@projects.tamk.fi

 

CreaMind OPY

Toimiala: Markkinointi & mainonta

creamind@projects.tamk.fi

 

Fergo OPY

Toimiala: Toimistotarvikkeet & -kalusteet

fergo@projects.tamk.fi

 

EasyGift OPY

Toimiala: Liikelahjat

easygift@projects.tamk.fi

 

Sellery OPY

Toimiala: Liikelahjat

sellery@projects.tamk.fi

 

Askel OPY

Toimiala: Työvaatteet & tekstiilihuolto

askel@projects.tamk.fi

 

Warewiz OPY

Toimiala: IT-laitteet & ohjelmistot

warewiz@projects.tamk.fi

 

MyErgo OPY

Toimiala: Toimistotarvikkeet & -kalusteet

myergo@projects.tamk.fi

 

VALTOS OPY

Toimiala: Puhtaanapito & kierrätys

valtos@projects.tamk.fi

 

Fresh Offices and Design OPY

Toimiala: Sisustus & remontointi

fresh-offices-and-design@projects.tamk.fi

 

Cocoava375 OPY

Toimiala: Työvaatteet & tekstiilihuolto

cocoava375@projects.tamk.fi

 

Safe8 OPY

Toimiala: Turvallisuus & työhyvinvointi

safe8@projects.tamk.fi

 

PaloveX OPY

Toimiala: Turvallisuus & työhyvinvointi

palovex@projects.tamk.fi

 

Poluri OPY

Toimiala: Puhtaanapito & kierrätys

poluri@projects.tamk.fi

 

EkoRauta OPY

Toimiala: IT-laitteet & ohjelmistot

ekorauta@projects.tamk.fi

 

Kykylaakson yrityslista