Sawon Taikurit Opy

Toimiala: Mainos ja markkinointi

SaWontaikurit@gmail.com

 

Kuvitelma Opy

Toimiala: Mainos ja markkinointi

kuvitelma.opy@gmail.com

 

SecurOiva Opy

Toimiala: Turvallisuustarvikkeet ja –laitteet

Securoiva@gmail.com

 

Oiva Wear Opy

Toimiala: Tekstiili ja työvaate

Oivawear@gmail.com

 

OivaLiLa liikelahjat Opy

Toimiala: Liikelahjat

Oivalila@gmail.com

 

Toivekengät Opy

Toimiala: Tekstiili ja työvaate

Toivekengat@gmail.com

 

Savo Warehouse Opy

Toimiala: Varasto- ja pakkaustarvikkeet

Savowarehouse@gmail.com

 

Ergovation Opy

Toimiala: Työhyvinvointi ja ergonomia

Ergovation@gmail.com

 

Oiva Turva Opy

Toimiala: Turvallisuustarvikkeet ja –laitteet

Oivaturva@gmail.com

 

Hiukomaatti Opy

Toimiala: Välipala- ja kahviautomaatti

Hiukomaatti@gmail.com

 

OevaLaite Opy

Toimiala: IT-laitteet ja ohjelmistot

Oevalaite@gmail.com

 

Klemmarikauppa Opy

Toimiala: Toimistotarvikkeet

klemmarikauppa@gmail.com

 

Collecto Opy

Toimiala: Vähittäismyynti/kierrätysastia

collecto.opy@gmail.com

 

WellBubble Opy

Toimiala: Muut henkilökohtaiset palvelut

wellbubble.opy@gmail.com

 

Finn Serēnus Opy

Toimiala: vähittäismyynti/kierrätyslasipullo

finnserenus.opy@gmail.com

 

ActiveMover Opy

Toimiala: Yritys- ja vähittäismyynti/Aktiivisuusranneke

activemover.opy@gmail.com

 

Smart Posture Opy

Toimiala: Mittaus-, testaus- ja navigointivälineiden ja -laitteiden valmistus.

smartpostureopy@gmail.com

 

Jumiveks Opy

Toimiala: Terveyspalvelut,hyvinvointi/monitoimipallo (kipu-,hieronta-ja stressipallo), jalkapohjapallo(hieronta-ja kipupallo)

jumiveks@gmail.com

 

Oivallan yrityslista